Оцінювання рукописів

Подання рукопису до наукового журналу означає, що автори підтверджують і визнають, що матеріали не були опубліковані або прийняті до публікації в іншому журналі.

Надіслані авторами статті попередньо рецензуються редакційною колегією видання з урахуванням редакційної політики журналу та вимог, встановлених методичними рекомендаціями до авторів. Якщо будь-яка стаття не відповідає вимогам журналу, вона буде повернута авторам для доопрацювання та повторного подання.

Щодо процесу оцінювання, то редакція журналу вивчає статті, які відповідають умовам, встановленим для авторів. Згодом стаття надсилається рецензенту, який належить до предметної галузі знань. Стаття передається рецензенту без імені авторів. Автор або автори також не будуть знати імена рецензента.

Після отримання позитивного чи негативного відгуку від рецензентів зміст відгуків повідомляється авторам, які повинні будуть доопрацювати зауваження та пропозиції щодо публікації статті у визначений редакцією строк.

Якщо на статтю надійшов негативний відгук від рецензента, журнал надсилає статтю іншому рецензенту для рецензування. Якщо стаття отримує 2 негативні рецензії, стаття не приймається журналом до опублікування. Остаточне рішення про прийняття статті або її відхилення залишається за редактором або тематичним редактором журналу.

Якщо статтю відхилено, рукопис буде вилучено і не може бути знову подано до журналу.